V košíku máte
0m2

Kontaktujte nás v případě dotazu na tel.:  734 249 309

Marazzi

 

V roce 1935 vznikla v Itálii v městecku Sassuolo v okrese Modena keramická společnost, která dostala název Marazzi. Postupem času se dostala na přední místo mezi výrobci keramických obkladů a dlažeb. Od počátku své existence kladla velký důraz na zavádění nových technologií, snažila se růst a proniknout na světové trhy. V současné době má své výrobní závody v 5 zemích a to v Itálii, Španělsku, USA, Rusku a Francii.

Své výrobky, obklady a dlažby, vyrábí ve velmi širokém sortimentu, v mnoha povrchových úpravách, velmi širokém barevném spektru, v různých formátech a tloušťkách. Sortiment, který vyrábí obsahuje více než 5500 položek.

S obklady a dlažbami této společnosti je můžeme setkat jak v interiérech, kde je schopna  pružně reagovat na potřeby trhu, tak na veřejných prostranstvích a mají své zastoupení i ve velkých architektonických projektech. Společnost Marazzi se specializuje na výrobu a prodej  keramických obkladů a dlažeb pro vertikální povrchy s vysokou zátěží a pro vodorovné plochy, které jsou vystaveny velké zátěži, velkému provozu. V rozsáhlých projektech, kde je tato společnost architekty a projektanty preferována jsou ceněny vynikající technické parametry obkladů a dlažeb. Společnost Marazzi je jedním z předních výrobců obkladů a dlažeb.

Joomla SEF URLs by Artio