V košíku máte
0m2

Kontaktujte nás v případě dotazu na tel.:  734 249 309

Lea


Velmi dynamický a neproduktivnější výrobce obkladů a dlažeb v Itálii v okrese Modena, keramička LEA, je na trhu již více než 30 let. Jejími základními hodnotami je experimentování, výzkum, design, technologie a kvalita. Tento výrobce keramických obkladů a dlažeb má národní i mezinárodní pokrytí. S jeho  výrobky, obklady a dlažbami se můžeme setkat ve více než 80 zemích na 5 světových kontinentech. Strategií tohoto výrobce je neustálé zvyšování kvality, odbornosti, zavádění nových technologií, výzkum, design, velký ohled na životní prostředí, ale také velká pozornost ke svým zaměstnancům a komunikace. Všechny fáze výrobního procesu od výběru surovin až po balení výrobků jsou prováděny a kontrolovány vyškoleným personálem.

Od r. 2004 Lea Ceramiche spolu s několika dalšími výrobci obkladů a dlažeb vytvořili skupinu PANARIAGROUP Industrie SpA.

Lea spolupracuje neustále s předními architekty na vytváření stále nových kolekcí, které ukazují na originalitu a svobodu přístupu keramických nebo jiných materiálů, schopnost stát se ukazatelem současného pojetí prostoru.

dlažeb vytvořili skupinu PANARIAGROUP Industrie SpA.

Lea, jejíž hlavním referenčním trhem byla Severní Amerika, s cílem posílit svou přítomnost a být blíže svým zákazníkům založila v roce 2004 společnost Lea North America LLC, která má své sídlo v Charlotte v Severní Karolíně.

Joomla SEF URLs by Artio